• PRACOWNIK TELEFONICZNEJ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

    Oczekujemy :

    – elokwencji i komunikatywności

    – siły przekonywania

    – pozytywnego nastawienia

    – asertywności

    – miłego głosu

    – dobrej znajomości obsługi komputera i internetu

    Ofertę kierujemy do osób:

    – posiadających wewnętrzną motywację

    – chcących osiągnąć wysokie zarobki adekwatne do wyników pracy

    – wyróżniających się dynamiczną skuteczność zorganizowaną postawą

    – ceniących sobie nieustanne kontakty z ludźmi

    Oferujemy:

    – programy szkoleń

    – możliwość rozwoju i awansu dla osób, które potwierdzą swoje umiejętności

    – wynagrodzenie składające się możliwość części stałej oraz prowizji uzależnionej od wyników

    – pracę w ambitnym zespole

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego.

  • SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

    Zadania:

    – pozyskiwanie nowych klientów

    – utrzymywanie stałego kontaktu z dotychczasowymi klientami

    – poszukiwanie stałych odbiorców

    – nawiązywanie stałej współpracy z architektami

    – realizacja założonego planu sprzedaży

    Wymagania:

    – wykształcenie średnie lub wyższe

    – umiejętność samodzielnego organizowania pracy

    – silna motywacja i zaangażowanie

    – skuteczność w działaniu

    – wysoka odpowiedzialność za wykonywaną pracę

    – umiejętność biegłego wykorzystania komputera do pracy z klientem

    – zdolności interpersonalne

    – doświadczenie i kontakty handlowe w branży mile widziane