Szanowni Państwo

 

Nasza Firma obchodzi w tym roku 25-lecie istnienia i działalności w dziedzinie aranżacji i wyposażania wnętrz.
Powstaliśmy w czasie, kiedy wygląd biur, jakość mebli i wyposażenia nabrał w naszym kraju poważnego znaczenia podkreślając prestiż firmy.
Nasi pracownicy są w stanie sprostać wszelkim wymaganiom klientów w zakresie doradztwa aranżacji wnętrz, uwzględniając indywidualne wymagania użytkowników.

Współpracujemy z wieloma producentami mebli i krzeseł. Bogata oferta mebli z płyt wiórowych, pokrytych wysokiej klasy laminatem, melaminą bądź okleiną naturalną zaspokoi gusta każdego klienta.
Realizujemy zamówienia indywidualne, nawet najbardziej nietypowe.
Znakomite wzornictwo i funkcjonalność, różnorodna kolorystyka i ergonomia kształtów pozwala na wykorzystanie proponowanych przez nas mebli do wyposażania pomieszczeń biurowych, gabinetowych, sal konferencyjnych, szkolnych i wykładowych.
Wszystkie zestawy bazują na produktach polskich producentów

W naszej ofercie znajdują się także wszelkiego rodzaju akcesoria biurowe, np.: lampy, wysięgniki pod telefon i monitory komputera, stojaki szufladowe, wieszaki. Nasza Firma zapewnia pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, jak również profesjonalne doradztwo techniczne.
Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa uznaniem zarówno pod względem jakościowym jak i cenowym, czego efektem będzie rozpoczęcie z nami współpracy.

 

Z poważaniem

 

Małgorzata Masłoń